Loading...

تیک تاک

پوشاک نوزاد و کودک

درباره شرکت

سلام من حمید هستم

مفتخریم با بیش از 22 سال سابقه در زمینه تولید البسه سیسمونی نوزاد به عنوان اولین تولید کننده ی صد در صد پنبه سری نوزادی در جهت آنچه کودکان ما شایسته آنند با نام تجاری آشور فعالیت نموده و درهمین راستا به علت ثبت این نام توسط شخص دیگری با برندهای ثبت شده و جدید برگ سبز و تیک تاک ساعی به ارائه خدمات هستیم. ما همواره گلهای زندگی خود را لایق بهترین ها دانسته و با این رویکرد در تولیدات خود از بهترین طرح ها و مواد اولیه موجود در ایران استفاده می نماییم و امیدواریم سایر تولید کنندگان نیز در همه مقاطع با نگرشی مثبت در جهت بهتر بودن گام بردارند.

Drawing

0%

Drawing

0%

Illustration

0%

Creativity

--%>

100 درصد دورو پنبه

گیاهی بدون حساسیت

تنوع طرح

کیفیت بالا

مزایای استفاده از لباس پنبه ای

امکان هوا رسانی و تنفس بهترپوست

2011-2014

بر خلاف بسیاری از پارچه های مصنوعی، پنبه عرق بدن را جذب و آن را به هوای اطراف منتقل و مانند یک حوله کار می کند، رطوبت را از پوست دور کرده و در نتیجه نمیگذارد باکتریها و قارچها رشد کنند این ویژگی باعث شده است که بهترین پارچه برای لباس ورزش، لباس زیر و لباس خواب و لباس نوزدادن باشد.

نرم بودن

2008-2011

پارجه پنبه ای نرم و ومنعطف است وموجب ایجاد حس آرامش و راحتی در هنگام استفاده میگردد.

عایق حرارتی

2000-2008

پارچه پنبه ای حرارت را مانند یک عایق کنترل می کند و بدن را در تابستان سرد و در فصل زمستان گرم نگه میدارد و جهت استفاده در تمامی فصول سال مناسب است

طبیعی بودن

2000-2008

در حالی که پارچه های مصنوعی با مواد شیمیایی تولید می شوند که اثر بسیاری ازآنها بر روی پوست نوزدان و کودکان مشخص نیست ، پارچه های پنبه ای کاملا طبیعی هستند و به دلیل سلزگاری پوست انسان با طبیعت به هیچ عنوان پوست بدن را تحریک نمی کنند. الیاف گیاهی مثل پنبه، کتان و کنف به دلیل دارا بودن خاصیت موئینگی، به راحتی عرق و رطوبت‌های سطحی بدن را به خود کشیده و در طول الیاف پخش می‌کنند. با این کاراولا از ایجاد بوی نامطبوع بدن که در اثر جمع شدن عرق روی پوست به وجود می‌آید جلوگیری می‌شود و دوم در اثر تبخیر این رطوبت‌ها فضای بین بدن و لباس خنک باقی می‌ماند، ( احساس خنکی در البسه نخی) چیزی شبیه مکانیزم کولرهای آبی، که در آن آب پخش شده روی پوشال‌ها با جذب حرارت درون محفظه کولر تبخیر می‌شود و دمای درون کولر پایین‌تر از محیط باقی می‌ماند. برعکس این وضعیت در الیافی مانند پشم و پلی استر مشاهده می‌شود. پشم حیوانات به خاطر دارا بودن مقداری چربی آب را به خود جذب نمی‌کند. حتی روی سطح خود نگاه نمی‌دارند بنابر‌این با خیس شدن سمتی از این الیاف رطوبت به طرف دیگر منتقل نمی شود. الیاف طبیعی از ایجاد حساسیت‌های پوستی جلوگیری می‌کند. تحقیقات نشان داده کسانی‌که به دلایل مختلف از حساسیت‌های پوستی رنج می‌برند، تنها با استفاده از لباس‌های نخی و طبیعی می‌توانند آن‌را کنترل کنند. رنگ‌های شیمیایی غیرمجاز که در البسه متداول وارداتی به خصوص از کشورچین به کار رفته اند علاوه بر آلوده‌سازی محیط زیست به هنگام فرآوری و رنگرزی، در طولانی مدت در کنار پوست تن فرزندان ما، ممکن است عامل ایجاد حساسیت پوستی شوند. الیاف طبیعی قابلیت ذخیره الکتریسیته ساکن خود را ندارند. بنابراین به هنگام پوشیدن و درآوردن لباس، بار الکتریکی تخلیه نمی‌کنند و در تعادل الکتریکی بدن و انرژی‌های مغناطیسی ما خللی ایجاد نمی‌کنند. اختلال تعادل این انرژی‌ها اثر مستقیم بر روی کانال‌های ورود و خروج آنها می‌گذارد. مراکز هفت‌گانه تبادل انرژی در بدن از این اختلال تأثیر نمی‌پذیرند. و به عبارتی سدی بین بدن و محیط پیرامون نیستند. فرکانس طبیعی الیاف پنبه در مقایسه با الیاف تولیدی از مشتقات نفتی که به نوعی از دل زمین بیرون آمده اند بسیار سازگار تر با بدن آدمی است. همین مهم ناخودآگاه احساس آرامشی ایجاد می کند که پس از استفاده چند ماهه از لباس طبیعی دیگر نمیتوانیم از لباس هایی با جنس مصنوعی استفاده کنیم همچنین رنگ‌های گیاهی و طبیعی در فرآیند رنگرزی، آلودگی برای آب، خاک و هوا ایجاد نمی‌کنند و در حقیقت سازگار با محیط زیست هستند. رنگ‌های گیاهی در برابر نور خورشید بسیار پردوام‌اند. بر خلاف رنگ‌های شیمیایی که در مقابل آفتاب کمرنگ می‌شوند. رنگ های گیاهی و حساسیت‌های پوستی ایجاد نمی‌کنند و درخشش و نور خاص خود را دارند

چگونگی نگهداری از لباس پنبه ای

امکان هوا رسانی و تنفس بهترپوست

2011-2014

لباس های از جنس پنبه ، اولین و بهترین نوع لباسی است که توصیه می شود زیرا حساسیتی را ایجاد نمی کند و معمولا همه ی پوست های مختلف از آن استقبال می کنند اما برای اینکه لباس نوزاد و یا کودکتان بعد از هر شست وشو و اتو کردن همان حالت روز اول را داشته باشد ، نکات زیر را مطالعه کنید : در ابتدا توضیح می دهیم که پنبه و جنس پنبه چیست ؟ پنبه یک فیبر گیاهی است که از دانه ها ی و بذر های پنبه به دست می آید ، و بعدا این فیبر را تغییر شگل می دهند و به نخ تبدیل می کنند ، و این عمل را در کارخانه های نخ ریسی انجام می دهند. نگه داری از لباس های با بافت پنبه : یکی از مسائل مهمی که باعث دوام لباس ها بخصوص پنبه می شوند, نحوه ی شست و شوی آن است. اگر لباستان را می خواهید در ماشین لباس شوئی بیاندازید و ماشین آنها را برای شما بشویید برای تی شرت ها و پیراهن هایی از جنس نخ دمای مناسب 40 درجه می باشد ، و برای لباس های نخی که جنس ظزیف تری دارند مانند لباس نوزدان را با دمای 30 درجه بشویید. و از دماهای بالاتر از مقدار گفته شده ، بپرهیزید و اگر خودتان با دست این لباس ها را می خواهید بشویید ، بهتر است که خیلی آنها را نشویید زیرا نخ بافت ظریفی دارد و زود از بین می رود.

ما در فضای مجازی

وب سایت فروشگاه سبز آبی

www.sabzabibaby.com

وب سایت برند برگ سبز

www.bargesabzbaby.com

وب سایت فروشگاه تیک تاک

www.tiktak.com

تماس با ما